Seiko Tissot Storm
značkové hodinkygaleriesortimentporadnakontakt
 

Chloubou našeho obchodu je zastoupení tří špičkových švýcarských a dvou japonských značek hodinářského průmyslu, které slaví úspěchy po celém světě. Od léta 2010 jsme jako reakci na ekonomickou krizi rozšířili náš sortiment o modní značku Storm. Tady máme velmi stručnou charakteristiku a několik zajímavých odkazů. Jsme samozřejmě připraveni zodpovědět jakékoliv dotazy, které se na tomto místě neřeší.


Záložky na této stránce:
[Maurice Lacroix] [Tissot] [Seiko] [Citizen] [Certina] [Storm]Hodinky Maurice Lacroix patří mezi to nejkvalitnější, co v obchodě máme. Všeobecně se tato značka řadí mezi největší značky švýcarského hodinářského průmyslu. Soustředí se na výrobu konzervativních, klasicky vyhlížejících hodinek.
Svou reklamní kampaň několik let opírala o ambasadora Rogera Federera (dlouhodobě patrně nejlepšího světového tenisty své doby) a nebo např. sponzoringem soutěže krásy Miss Universe. V nedávné minulosti propagovala dámské hodinky Maurice Lacroix topmodelka Patricia Schmidt.

www.nest-sro.cz - Stránky výhradního dovozce do České republiky.
www.mauricelacroix.com - Oficiální internetová prezentace hodinek Maurice Lacroix (německy a anglicky)
www.chronomag.cz - Internetový hodinářský magazín Chronomag představuje značku Maurice Lacroix.


Značku Tissot zná každý Čech z mistrovství světa v ledním hokeji, kde je dlouhodobě hlavním sponzorem. V každém utkání dostává nejlepší hokejista zápasu hodinky Tissot.

www.minutacz.cz - Stránky výhradního dovozce do České republiky.
www.tissot.ch - Oficiální internetová prezentace hodinek Tissot (anglicky, německy a francouzsky)


Seiko je bezesporu nejvěhlasnější japonská hodinářská značka. Podařilo se jí výrazně zapsat do historie hodinářského průmyslu. Je autorem prvních quartzových hodinek na světě! Po celou dobu své existence přichází Seiko s patenty a inovacemi celosvětového rozsahu.

www.altro-hodinky.cz - Stránky výhradního dovozce do České republiky
www.seikowatches.com - Oficiální internetová prezentace hodinek Seiko (anglicky)
www.seikospringdrive.de - Stránky věnované řadě Seiko Spring Drive
www.chronomag.cz - Recenze hodinek Seiko SBQJ015 včetně obecného pojednání o historii quartzových hodinek
www.chronomag.cz - Historie firmy Seiko ve dvou odstavcích + recenze potapěčských hodinek Seiko ProspexCitizen je největší výrobce hodinek na světě. Dokáže vyrobit účelné digitálky i velmi kvalitní klasické hodinky. Velkým marketignovým prvkem této značky je patent Eco drive - pohon quartzového strojku pomocí solární energie. Unikátní je skutečnost, že v roce 2000 vyhrála naše zákaznice soutěž o slogan, propagující tyto hodinky.

www.citizen.cz - Stránky výhradního dovozce do České republiky
www.citizenwatch.com - Oficiální internetová prezentace hodinek Citizen (anglicky)
www.chronomag.cz - Recenze hodinek Promaster Pilot Eco-drive, které "umí" pomocí otočné stupnice nejen násobilku a odmocniny, ale i velmi zajímavé letecké a námořní výpočtyŠvýcarské hodinky Certina jsou zaměřeny spíše na sportovní formát. Marketingově vynikají především v motoristickém sportu. Vyniknout mezi ostatními se snaží také nadstadnardní odolností proti vodě i ostatním vlivům.

www.designtrade.cz - Stránky výhradního dovozce do České republiky
www.certina.ch - Oficiální internetová prezentace hodinek Certina (anglicky)Storm je anglická vysoce progresivní značka, založená v roce 1989. Její modely jsou vždy originální, inspirativní a mnohdy i provokativní. Během své historie rozšířila svou působnost i na šperky, tašky, brýle a deštníky, které taktéž dodáváme.

www.stormwatches.cz - Oficiální stránky distributora značky Storm do ČR.
www.stormwatches.com - Oficiální stránky značky Storm (anglicky a rusky).

 
 
značkové hodinky | galerie | sortiment | poradna | kontakt | partneři Copyright © Zlatnictví Arnošt Korčak
Design TemplateYes - Free Web Templates